Wszystko o pierścionkach zaręczynowych

Eleganckie pierścionki w stylu Tiffany z naszej kolekcji. Które wybrać?

Klasyczny, ponadczasowy pierścionek od Tiffany'ego to najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy wśród kobiet na całym świecie. Inspirowane modelem stworzonym przez firmę jubilerską Tiffany & Co pierścionki znaleźć można również w naszej kolekcji. Który z nich wybrać dla najważniejszej w naszym życiu kobiety? Oto kilka propozycji.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 807 odsłony

Na której ręce nosimy pierścionek zaręczynowy?

Tradycja wręczania pierścionków zaręczynowych jako symbolu miłości i zapowiedzi rychłego ślubu została zapoczątkowana w starożytnym Egipcie. Obecnie istnieje wiele zwyczajów związanych z dawaniem i noszeniem tej wyjątkowej biżuterii. Na lewej czy prawej? Na której ręce nosi się pierścionek zaręczynowy w Polsce oraz innych krajach?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1274 odsłony

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie u złotnika. Gdzie i jak kupić pierścionek idealny

Szukasz oryginalnego pierścionka dla ukochanej, a nie wiesz jak zamówić pierścionek zaręczynowy u złotnika? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 3056 odsłony

Na którym palcu nosimy pierścionek zaręczynowy w Polsce?

Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? Czy pierścionek powinien zdobić serdeczny palec prawej czy lewej dłoni? Jak wygląda to w Polsce?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1451 odsłony

Jak wybrać pierścionek idealny na zaręczyny?

Diament, brylant, a może rubin? Model klasyczny czy nowoczesny? Jak wybrać pierścionek zaręczynowy i na co zwrócić uwagę kupując biżuterię dla ukochanej?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 932 odsłony