Wszystko o pierścionkach zaręczynowych

Jaki grawer na pierścionek zaręczynowy? Podpowiadamy!

Personalizacja pierścionka zaręczynowego jest najlepszym sposobem na uczynienie biżuterii wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Zastanawiasz się, jaki grawer na pierścionek zaręczynowy wybrać? Co będzie najlepiej symbolizować miłość dwojga ludzi, a jednocześnie sprawi, że biżuteria stanie się unikatowa? Podpowiadamy ciekawe i oryginalne rozwiązania!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 850 odsłony

Pierścionek wyglądający jak obrączka? Zobacz nasze propozycje

Trendy dotyczące pierścionków podlegają wielu zmianom i co jakiś czas popularne stają się inne rodzaje. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne pierścionki obrączkowe, które przyciągają uwagę oryginalnym designem i świetnie komponują się z pozostałą biżuterią zdobiącą kobiece dłonie. Interesuje Cię pierścionek jak obrączka? Sprawdź nasze inspiracje i wybierz najlepszy model!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 645 odsłony

Jak kupić pierścionek zaręczynowy, nie znając rozmiaru? Mini-poradnik

Pierścionek zaręczynowy to jeden z najpiękniejszych symboli miłości, a także wyjątkowy podarunek wręczany ukochanej osobie jako ukoronowanie oświadczyn. Chcesz wybrać idealny model, ale obawiasz się, żeby nie zepsuć niespodzianki przyszłej pannie młodej? Jak kupić pierścionek nie znając rozmiaru? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 642 odsłony

Eleganckie pierścionki w stylu Tiffany z naszej kolekcji. Które wybrać?

Klasyczny, ponadczasowy pierścionek od Tiffany'ego to najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy wśród kobiet na całym świecie. Inspirowane modelem stworzonym przez firmę jubilerską Tiffany & Co pierścionki znaleźć można również w naszej kolekcji. Który z nich wybrać dla najważniejszej w naszym życiu kobiety? Oto kilka propozycji.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1350 odsłony

Na której ręce nosimy pierścionek zaręczynowy?

Tradycja wręczania pierścionków zaręczynowych jako symbolu miłości i zapowiedzi rychłego ślubu została zapoczątkowana w starożytnym Egipcie. Obecnie istnieje wiele zwyczajów związanych z dawaniem i noszeniem tej wyjątkowej biżuterii. Na lewej czy prawej? Na której ręce nosi się pierścionek zaręczynowy w Polsce oraz innych krajach?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1800 odsłony

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie u złotnika. Gdzie i jak kupić pierścionek idealny

Szukasz oryginalnego pierścionka dla ukochanej, a nie wiesz jak zamówić pierścionek zaręczynowy u złotnika? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 5689 odsłony

Na którym palcu nosimy pierścionek zaręczynowy w Polsce?

Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? Czy pierścionek powinien zdobić serdeczny palec prawej czy lewej dłoni? Jak wygląda to w Polsce?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 2636 odsłony

Jak wybrać pierścionek idealny na zaręczyny?

Diament, brylant, a może rubin? Model klasyczny czy nowoczesny? Jak wybrać pierścionek zaręczynowy i na co zwrócić uwagę kupując biżuterię dla ukochanej?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1375 odsłony