Filtruj według

Cena

Cena

  • 660,00 zł - 9 100,00 zł

Materiał

Materiał

Waga (około) [g]

Waga (około) [g]

Kamień centralny

Kamień centralny

Barwa

Barwa

Kształt

Kształt

Szlif

Szlif

Kamienie boczne

Kamienie boczne

BLOG

Odwiedź bloga

Pierścionki zaręczynowe

Nasze pierścionki zaręczynowe to wyjątkowe wzory i niebanalne formy, będące połączeniem prostoty z najwyższą elegancją. Różnorodność zdobień oraz połączenie kamienia z żółtym lub białym złotem sprawia, że trafią one nawet w najbardziej wyszukane gusta. Dla Zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę pierścionków zaręczynowych zdobionych kamieniami szlachetnymi, w tym diamentami, rubinami i naturalnymi szafirami.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem to symbol trwałości uczuć, dlatego jest on tak cennym podarunkiem. Oferujemy pierścionki z brylantami o małych oczkach, a także z wyeksponowanymi dużymi kamieniami, które oczarują każdą kobietę.

Kraków: pierścionki zaręczynowe na zamówienie

Poszukujesz wyjątkowego pierścionka zaręczynowego w Krakowie? Zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego Alians. Posiadamy bogatą kolekcję gotowych pierścionków zaręczynowych, ale nasi złotnicy wykonają także pierścionek z diamentem lub brylantem na specjalne zamówienie. Pierścionek kupiony u krakowskiego jubilera Alians to ponadczasowy symbol miłości i wierności.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w Krakowie czekają na Ciebie!

Aktywne filtry