Blog - co nowego?

Ile kosztuje biżuteria na zamówienie i kiedy warto się na nią zdecydować?

Marzysz o wisiorku w oryginalnym kształcie, którego nie ma w żadnym sklepie, chcesz podarować swojej ukochanej wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, a może szukasz obrączek jedynych w swoim rodzaju? W każdej z tych sytuacji warto rozważyć wykonanie biżuterii według indywidualnego projektu. Dowiedz się, ile kosztuje biżuteria na zamówienie i dlaczego warto się na nią zdecydować.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 463 odsłony

Modne pierścionki, czyli jakie? Podpowiadamy, jakie pierścionki cieszą się obecnie największą popularnością

Niemal każda kobieta z przyjemnością nosi pierścionki. Moda na ten rodzaj biżuterii, tak jak w innych przypadkach, ulega ciągłym zmianom. Zastanawiasz się, jakie pierścionki są teraz modne? Wyjaśniamy tę kwestię!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 441 odsłony

Jak nosić obrączkę?

Pomimo upływu lat i wciąż zmieniających się trendów, obrączka niezmiennie pozostaje symbolem zawarcia związku małżeńskiego i wzajemnie złożonej sobie obietnicy. Co jednak ciekawe, odpowiedź na pytanie "jak nosić obrączkę" nie jest już taka oczywista. Zależy bowiem nie tylko od kraju i panujących w nim zwyczajów, ale również - od sytuacji życiowej. 

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 855 odsłony

Jak nosić kilka pierścionków? Garść stylowych porad

Najnowsze trendy modowe stawiają na różnorodność i brak ograniczeń. Tendencję tę widać również na palcach dłoni. Pierścionki zaręczynowe oraz obrączki przestały być jedyną biżuterią noszoną przez gwiazdy, stylistki i instagramerki. Jeśli chcemy pójść ich śladem, warto najpierw dowiedzieć się, jak nosić kilka pierścionków, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 676 odsłony

Pierścionek na środkowym palcu, kciuku lub palcu serdecznym. Co oznaczają pierścionki na poszczególnych palcach?

Widoczna na palcu serdecznym prawej dłoni obrączka jest dla nas wszystkich symbolem związku małżeńskiego. Co oznaczają jednak pierścionki na poszczególnych palcach, czyli te noszone na kciuku, palcu środkowym lub palcu serdecznym lewej ręki? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym krótkim przewodniku.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1020 odsłony

Jaka biżuteria pasuje do jasnej karnacji?

Dobrze dobrana biżuteria podkreśla urodę oraz jest prawdziwą ozdobą każdej kobiety. Czym kierować się jednak przy wyborze naszyjnika, bransoletki lub kolczyków? Tym razem w naszym krótkim poradniku odpowiadamy na pytanie, jaka biżuteria pasuje do jasnej karnacji. 

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 478 odsłony

Jak wyczyścić złoty pierścionek, a jak srebrny?

Profesjonalne usługi czyszczenia i renowacji biżuterii oferuje większość salonów jubilerskich. Zanim jednak sięgniemy po wsparcie specjalistów, sprawdźmy, jak wyczyścić złoty pierścionek przy pomocy domowych sposobów, a także - jak samodzielnie wyczyścić srebrny pierścionek i przywrócić mu dawny urok i blask.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 594 odsłony

Jaka biżuteria do dekoltu V, a jaka do dekoltu woda? Poradnik, jak dobierać biżuterię do rodzaju dekoltu

Odpowiednio dobrana biżuteria jest przysłowiową "wisienką na torcie" zdobiącą każdą stylizację. Jeśli chcemy jednak osiągnąć spektakularny efekt, warto dowiedzieć się najpierw, jaka biżuteria do dekoltu V, a jaka do okrągłego dekoltu lub dekoltu woda - według stylistów - pasować będzie najbardziej. Oto garść naszych podpowiedzi.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 393 odsłony

Jakie obrączki wybrać? Poradnik

Obrączki ślubne to biżuteria o wyjątkowej symbolice i ponadczasowym znaczeniu. Codziennie przypominają noszącym je małżonkom o złożonych sobie wzajemnie obietnicach. Dlatego tak ważne jest, aby podejmując decyzję, jakie obrączki wybrać, wziąć pod uwagę nie tylko względy estetyczne, ale również kilka innych, równie istotnych kwestii. 

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 417 odsłony