Blog - co nowego?

Ile kosztuje pierścionek z brylantem? Kilka propozycji z naszej kolekcji

Diamenty to wyjątkowo rzadkie kamienie szlachetne, które powstawały przez miliony lat z krystalicznych minerałów węgla. Odpowiednio oszlifowane i wkomponowane w złoty krążek stają się brylantami, prawdziwymi przedmiotami pożądania. Ile kosztuje pierścionek z brylantem? Od czego zależy jego cena? Przedstawiamy najpiękniejsze propozycje biżuterii z brylantami.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 99 odsłony

Jak dopasować pierścionek? Poradnik

Pierścionki to jedna z najpopularniejszych ozdób wybieranych przez kobiety – zarówno obecnie, jak i w dawnych czasach. Towarzyszą nam już od starożytności, były świadkami wielu wydarzeń historycznych i przez lata nabierały symbolicznego charakteru. Obecnie mamy na rynku tak duży wybór pierścionków, że czasem trudno jest dobrać odpowiedni model. Jak dopasować pierścionek, żeby pięknie prezentował się na dłoni? Czym należy się kierować, kupując biżuterię?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 854 odsłony

Jak wypolerować obrączkę, aby wyglądała idealnie?

Obrączka to biżuteria, która szybko może stracić swój pierwotny blask – w końcu nosimy ją codziennie, przez co jest narażona na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i działanie innych szkodliwych czynników. Regularne polerowanie obrączki pozwoli zachować jej idealny wygląd i cieszyć się piękną biżuterią przez wiele lat. Jak wypolerować obrączkę? Co warto robić, a czego lepiej unikać?

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1156 odsłony

Pierścionki na co dzień. Kilka propozycji z naszej oferty

Pierścionek nie bez przyczyny jest jednym z ulubionych dodatków wielu pań – wspaniale podkreśla piękno dłoni i stanowi subtelną ozdobę, którą można nosić niezależnie od okazji. Aktualne trendy biżuteryjne pozwalają nam puścić wodze fantazji i nosić nie tylko proste, minimalistyczne pierścionki na co dzień, ale również sięgnąć po bardziej oryginalne, bogato zdobione modele. Co wybrać? Przedstawiamy nasz ranking pierścionków, które sprawdzą się na każdą okazję!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 1438 odsłony

Jaki grawer na pierścionek zaręczynowy? Podpowiadamy!

Personalizacja pierścionka zaręczynowego jest najlepszym sposobem na uczynienie biżuterii wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Zastanawiasz się, jaki grawer na pierścionek zaręczynowy wybrać? Co będzie najlepiej symbolizować miłość dwojga ludzi, a jednocześnie sprawi, że biżuteria stanie się unikatowa? Podpowiadamy ciekawe i oryginalne rozwiązania!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 850 odsłony

Jak nosić pierścionek zaręczynowy po ślubie?

Biżuteria jest ponadczasowym symbolem miłości i więzi, która łączy dwie zakochane osoby. Pierścionek zaręczynowy w najlepszy sposób odzwierciedla obietnicę, jaką składają sobie narzeczeni, a później to obrączka staje się ukoronowaniem związku i wyrazem jego trwałości. Jak nosić pierścionek zaręczynowy po ślubie? Lepiej pójść za tradycją, czy może wybrać niekonwencjonalne sposoby na wyeksponowanie jego piękna?

remove_red_eye 500 odsłony

Pierścionek wyglądający jak obrączka? Zobacz nasze propozycje

Trendy dotyczące pierścionków podlegają wielu zmianom i co jakiś czas popularne stają się inne rodzaje. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne pierścionki obrączkowe, które przyciągają uwagę oryginalnym designem i świetnie komponują się z pozostałą biżuterią zdobiącą kobiece dłonie. Interesuje Cię pierścionek jak obrączka? Sprawdź nasze inspiracje i wybierz najlepszy model!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 645 odsłony

Jak kupić pierścionek zaręczynowy, nie znając rozmiaru? Mini-poradnik

Pierścionek zaręczynowy to jeden z najpiękniejszych symboli miłości, a także wyjątkowy podarunek wręczany ukochanej osobie jako ukoronowanie oświadczyn. Chcesz wybrać idealny model, ale obawiasz się, żeby nie zepsuć niespodzianki przyszłej pannie młodej? Jak kupić pierścionek nie znając rozmiaru? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 642 odsłony

Jak powinien leżeć pierścionek na palcu?

Pierścionek to jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Może być podarowany w prezencie, wręczony jako przypieczętowanie miłości, stanowić pamiątkę po bliskich osobach i mieć znaczenie sentymentalne. Niezależnie od tego, czy jest to pierścionek zaręczynowy, obrączka czy zwykła ozdoba, ważne jest, aby był dobrze dopasowany. Oto kilka wskazówek dotyczących tego, jak powinien leżeć pierścionek na palcu.

perm_identity obraczki.net.pl
remove_red_eye 3586 odsłony