Skupujemy złoto w Krakowie! Jeżeli posiadasz uszkodzoną, niepotrzebną biżuterię albo potrzebujesz natychmiastowej gotówki, skorzystaj z naszej oferty. Naszym Klientom proponujemy profesjonalny skup złota, a także srebra, w tym monet, sztućców i sztabek.

Nasi specjaliści korzystają zawsze z aktualnych kursów kruszców i działają zawsze uczciwie. Przyjmujemy kruszce w różnych formach, zapewniając każdemu Klientowi w pełni indywidualne podejście do zlecenia. Gwarantujemy także bezpieczeństwo dokonywanej transakcji. Złoto i inne kruszce skupujemy wyłącznie od osób pełnoletnich, za okazaniem dokumentu ze zdjęciem.

Skup złota Kraków - salon jubilerski Alians

Jeżeli szukają Państwo pewnego i bezpiecznego skupu złota w Krakowie, zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego, na ulicę Kalwaryjską 32 w Krakowie. Od roku 1991 specjalizujemy się w złotnictwie i jubilerstwie. W naszej firmie pracują wykwalifikowani złotnicy, którzy precyzyjnie określą wartość Państwa biżuterii ze złota i ze srebra. Posiadane przez nas uprawnienia poświadczone są certyfikatami oraz dokumentami. W naszym sklepie jubilerskim w Krakowie skupujemy biżuterię, monety oraz złom złota i srebra, a także złoto w sztabkach.

Potrzebujesz sprzedać złoto w Krakowie? Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w siedzibie naszej firmy przy ul. Kalwaryjskiej.