Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 600,00 zł - 4 900,00 zł

Materiał

Materiał

Waga (około) [g]

Waga (około) [g]

Kamień centralny

Kamień centralny

Wzór

Wzór

Szerokość

Szerokość

BLOG

Odwiedź bloga

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne to symbol miłości dwojga ludzi, który przez lata przypomina o głębokim uczuciu łączącym małżonków. Kiedy do uszu docierają dźwięki marsza weselnego, zaczynają bić kościelne dzwony i pada sakramentalne „tak”, nałożenie ślubnych obrączek wiąże młodą parę na dobre i na złe. Dlatego dla przyszłych państwa młodych mamy wyjątkową kolekcję obrączek ślubnych, wykonanych z doskonałej jakości kruszcu. Oferujemy zarówno proste modele klasyczne, jak i obrączki z dwukolorowego złota oraz zdobione kamieniami szlachetnymi. Nasi złotnicy wykonają także grawerunek na obrączkach, który upamiętni dzień ślubu i sprawi, że będą one niepowtarzalne.

Obrączki ślubne to biżuteria wyjątkowa, dlatego też nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Możecie Państwo składać zamówienie na dowolne rozmiary i modele obrączek – ich gama jest nieograniczona.

Jubiler Alians - zapraszamy do salonu po najpiękniejsze obrączki w Krakowie

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowych obrączek ślubnych w Krakowie, zapraszamy do naszego sklepu jubilerskiego. Oferujemy nie tylko piękne obrączki, ale także szeroki wybór biżuterii z najwyższej jakości złota - pierścionków, kolczyków, łańcuszków i bransoletek.

Aktywne filtry