Jeżeli szukasz złotnika, który wykona dla Ciebie biżuterię na zamówienie, jesteś we właściwym miejscu. W naszej pracowni złotniczej w Krakowie wykonamy biżuterię według Twojego projektu. 

Każdy przedmiot wykonany na zamówienie jest unikatowy i niepowtarzalny. Szczególną wartość posiada biżuteria wykonana ręcznie według własnego projektu, która poza wartością samego kruszcu i kamieni przekazuje także uczucia. Ręcznie robiona biżuteria na zamówienie to podarunek wyjątkowy! Taka biżuteria to ponadczasowa pamiątka, która może być przekazywana przez pokolenia. 

Pierścionek na zamówienie

Pierścionek na zamówienie, a szczególnie pierścionek zaręczynowy wykonany na zamówienie, to jedyny w swoim rodzaju symbol miłości. Taki pierścionek, zaprojektowany i wykonany z uczuciem, to najpiękniejszy prezent jaki można ofiarować ukochanej osobie. Pierścionek zaręczynowy nie musi mieć brylantów ani innych kamieni szlachetnych, ważne jest, aby symbolizował uczucie które łączy przyszłych nowożeńców. Dlatego, jeżeli szukasz wyjątkowego pierścionka zaręczynowego w Krakowie, zapraszamy do pracowni złotniczej Alians. Wykonamy dla Ciebie wymarzony pierścionek zaręczynowy.

Obrączki na zamówienie

Jeżeli szukasz obrączek ślubnych inne niż wszystkie - po prostu zamów je w naszej pracowni złotniczej. Takie obrączki, wykonane na zamówienie, będą jedynym na świecie symbolem Waszej miłości. Wykonujemy obrączki według autorskich projektów z możliwością osadzenia kamieni, grawerowaniem oraz łączeniem kruszców. Personalizujemy także gotowe obrączki, aby były idealnie dopasowane do wymagań przyszłych małżonków. 

Ręcznie robiona biżuteria na zamówienie w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do naszego krakowskiego sklepu jubilerskiego i pracowni złotniczej na konsultacje z wykwalifikowanymi złotnikami, aby omówić szczegóły zamówienia. Wykonujemy biżuterię technikami znanymi złotnikom od pokoleń.  Podejmiemy się wykonania zarówno biżuterii w starym stylu jak i wzorów nowoczesnych, w tym pierścionków, kolczyków, bransolet, naszyjników i sygnetów.  Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze wzoru, kamieni i dopasowaniu biżuterii.